Kapitola 13. Tallinn zase po čase
Na Tallinn jsem se docela hodně těšil. Při první návštěvě před dvaceti lety na mě totiž udělal hodně dobrý dojem. Když se člověk na něco těší, bývá obvykle zklamaný, a s ohledem na celkovou změnu poměrů ve velkých městech, která jsou zároveň vyhledávaným cílem návštěvníků, kterou jsme viděli ve Wroclawi a v Rize, to bylo víc, než pravděpodobné....









